Slapukų politika

Siekiant užtikrinti geresnę naršymo ir naudojimosi internetine parduotuve patirtį naudojame slapukus (angl. cookies).

 

KAS YRA SLAPUKAS IR KOKIE YRA SLAPUKŲ TIKSLAI?

 

Slapukas – tai nedidelis failas, išsaugomas jūsų interneto naršyklėje, kai lankotės internetinėje svetainėje, pavyzdžiui www.e-sauletavirtuve.lt. Slapukai padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį internetinės parduotuvės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją, rinkti lankomumo statistiką. Tai visiškai įprasta praktika, kurią naudoja daugelis internetinių svetainių, o jų atsisakius dalis svetainių funkcijų gali nebeveikti. Slapukų dėka naudojimasis internetine parduotuve Jums tampa patogesnis, nes jų dėka naršyklė atpažįsta Jus prisijungiant prie savo paskyros, prisimena Jūsų susirinktą prekių krepšelį ir kt.

 

Mes naudojame svetainę „Google Analytics“ marketingo ir lankytojų elgsenos analizės tikslais. „Google Analytics“ generuoja statistinius duomenis ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine per slapukus, kurie įrašomi į naudotojų kompiuterius ar kitus mobiliuosius įrenginius. „Google Analytics“ suteikia galimybę įvertinti lankytojo veiksmus svetainėje ir analizuoti duomenis, leidžiančius mums tobulinti internetinę parduotuvę ir padaryti ją patrauklesnę lankytojams.

 

Lankydamiesi internetinėje parduotuvėje www.e-sauletavirtuve.lt, galite savanoriškai pasirinkti sutikti su slapukų naudojimu.

 

KOKIŲ RŪŠIŲ SLAPUKUS MES NAUDOJAME?

 

Internetinėje parduotuvėje www.e-sauletavirtuve.lt mes naudojame skirtingų rūšių slapukus:

 

  • Būtinuosius slapukus. Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtų vykti pirkimas internetu, kad būtų galima naršyti internetinę svetainę ir naudotis jos funkcijomis, pavyzdžiui, kad veiktų tokios paslaugos kaip internetinės parduotuvės prekių krepšelis ar mokėjimai per elektroninę bankininkystę.
  • Analitinius slapukus. Šie slapukai naudojami internetinės parduotuvės lankomumo ir lankytojų elgsenos analizei. Slapukai renka tik anoniminę informaciją ir tik statistikos bei internetinės parduotuvės tobulinimo tikslais.
  • Funkcinius slapukus. Šie slapukai įsimena Jūsų pasirinkimus, tokius kaip, pavyzdžiui, prisijungimo duomenys ar susirinktas prekių krepšelis, kurio neįsigiję uždarėte naršyklės langą. Funkcinių slapukų naudojimas leidžia sudaryti sąlygas kitą kartą naršyti dar sklandžiau ir efektyviau. Funkciniai slapukai nėra privalomi internetinėje parduotuvėje, tačiau jie pagerina naršymo patirtį.

 

KAIP IŠJUNGTI SLAPUKUS?

 

Savo duotą sutikimą naudoti slapukus bet kuriuo metu galite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus. Norėdami sužinoti, kaip ištrinti slapukus Jūsų naudojamoje naršyklėje,  skaitykite savo naršyklės gamintojo pateikiamas instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“ (angl. Help) arba „Nustatymai“ (angl. Settings). Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus galite netekti galimybės naudotis kai kuriomis mūsų internetinės parduotuvės galimybėmis. Rekomenduojame, kad paliktumėte slapukų palaikymą įjungtą.