Grąžinimo sąlygos

AR GALIMA GRĄŽINTI PREKES?

 

Remiantis vartotojų teises reglamentuojančia Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2011/83/ES, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 str. „Vartotojų teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis taisyklėmis, prekes galite grąžinti per keturiolika (14) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos.

 

Remiantis Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytomis išimtimis, nenurodydamas priežasties, Pirkėjas negali nutraukti sudarytos sutarties ir grąžinti šių prekių:

 • pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms;
 • supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

Ne maisto ir maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumus numato Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimas Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“.


PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO INSTRUKCIJA

 

Norėdami grąžinti kokybiškas netenkinančias prekes, apie prekių grąžinimą nedelsdami informuokite mus. Kokybiškos ne maisto prekės privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokias gavote:

 • originalioje pakuotėje,
 • nepažeistos,
 • nenaudotos,
 • nepraradusios savo prekinės išvaizdos.

 

Norėdami grąžinti prekę:

 1. Aiškų savo sprendimą grąžinti prekę pateikite elektroninio pašto adresu info@sauletavirtuve.lt.
 2. Elektroninio laiško „Subject” eilutėje nurodykite prekių įsigijimo sąskaitos – faktūros numerį ir prierašą „Grąžinamos prekės”. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimą patvirtinančio dokumento (sąskaitos – faktūros) kopiją.
 3. Elektroniniame laiške nurodykite norimos grąžinti prekės tikslų pavadinimą arba nuorodą bei priežastis, dėl kurių ši prekė yra grąžinama.
 4. Tokiu būdu informuosite mus apie prekės grąžinimą ir, gavę iš mūsų patvirtinimo laišką, galėsite išsiųsti prekę/-es žemiau nurodytu adresu.
 5. Informavę mus apie prekės grąžinimą ir gavę iš mūsų patvirtinimo laišką, nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų saugiai supakuokite prekę(es), pridėkite įsigijimą patvirtinančio dokumento (sąskaitos – faktūros) kopiją, ir išsiųskite registruotu paštu:

Donatas Černius

Pušyno g. 55-2

Giraitės km., Kauno raj., LT-54310

 

Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

 

Svarbu: jeigu grąžinate nekokybiškas prekes, siuntimo išlaidas apmokėsime mes (tuo atveju, jeigu bus nustatyta, kad grąžinimui ar pakeitimui siųstos prekės yra nekokybiškos). Jeigu grąžinate kokybiškas prekes, siuntos išlaidas apmoka pirkėjas.

 

Gavę grąžinamas prekes, mes informuosime jus atskiru el. laišku, ir, patikrinę jų būklę, kaip numato Europos sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, ne vėliau kaip per 14 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita. Grąžinami yra tik pinigai už įsigytą prekę, pristatymo mokestis nebus grąžintas.


Iškilus klausimams, susisiekite su mumis: info@sauletavirtuve.lt